מחול ישראלי גדי ביטון
 
"יוצר נולד" בכפר סבא - נוספו תמונות הגמר

לאלבום תמונות של המשתתפים בקדם

 

לאלבום תמונות של הגמר

 

במוצאי שבת האחרון נערכה קדם תחרות "יוצר נולד", 11 ריקודים השתתפו, שישה עלו, שבת הקרובה הגמר, בואו להצביע ולהשפיע!!

 

במוצאי שבת האחרון נערכה בהרקדה בכפר סבא קדם תחרות "יוצר נולד", בשבועות האחרונים פורסם השיר ללכת עם האור של זהבה בן באתר ביTונעה על פיו יצרו הרוקדים ריקוד ונרשמו לתחרות.

במוצאי שבת התקיים הקדם, היוצרים ביחד עם רוקדיהם הציגו את הריקוד לפני שבעה שופטים, מרקידים ויוצרים מין השורה:

  • ויקטור גבאי (מרקיד וכוריאוגרף) יו"ר חבר השופטים
  • אתי דולגין (מדריכה ומפיקת מחנות ריקודי עם בשיקגו),
  • דליה בינשטוק (מרקידה ומדריכת מוסיקה בקורס ללמוד מדרכי ריקודי עם),
  • ספי בר לב (מרקיד ומרכז את קורס מדרכי ריקודי עם באונ' ת"א),
  • ומרקדים: יגאל טריקי, אשר אושרי וערן ביטון.

מתאמנים לפני התחרותמתוך 15 רוקדים שנרשמו לתחרות הוצגו 11 עשרות רוקדים שהגיעו מכל הארץ חלקם במעגל וחלקם בזוגות בסטודיו הסמוך לאולם הספורט. מטרת חצי הגמר היה לקבוע מי הם ששת הריקודים שיעלו לגמר.

לפני הצגת הריקודים הייתה אווירת התרגשות והתלהבות של כל הקבוצות הם התאמנו באולם וחכו בהתרגשות להציג את הריקוד.

הקבוצות נכנסו לאולם השיפוט קבוצה לאחר קבוצה בנפרד והציגו את ריקודיהם. לאחר הצגת הריקודים חזרו הרוקדים לאולם הספורט בו נערכה ההרקדה.

 

לפני כל הקהללפני הקראת ששת הריקודים הנבחרים הושמע השיר ללכת עם האור וכל קבוצות הרוקדים יחדיו, בד ובד רקדו את יצרתם לפני כל הנוכחים בהרקדה. לדברי ויקטור גבאי יו"ר השופטים "משימת השיפוט הייתה לא קלה מאחר והוצגו 11 ריקודים ברמה גובהה הכוללים אלמנטים מיוחדים וחדשניים".

 

תחרות הגמר תתקיים במוצאי שבת הקרובה בהרקדה חגיגית בכפר סבא, את כל ששת הריקודים שנבחרו ירקדו אותם רקדנים שיבחרו ע'יי ספי בר לב (מנהל קורס הכשרת מדריכים) בתלבושת ססגוניות שיוחלפו בכל ריקוד.

 

לדברי גדי ביטון "התחרות היא לבחירת הריקוד ללא השפעה של איכות הרוקדים ולכן הוחלט שבגמר כל הריקודים ירקדו על ידי אותם רקדנים וכך תימנע הטעיה של הבחירה" הריקודים יבחרו על ידי שופטים מהבחירים שבמחול הישראלי בינהם יונתן כרמון, שלמה ממן, ויקטור גבאי, יענקלה זיו, דסי , יגאל טריקי, בוני פיה ועוד , כמו כן הקהל יוכל להשפיע באמצעות שליחת SMS פרס מעניין צפוי לזוכה, וריקודו יופץ בארץ ובהשתלמות המרקידים הבאה.

 

בואו להצביע ולהשפיע

בהצלחה לזוכה

 

לפרטים נוספים (פלייר)

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה