מחול ישראלי גדי ביטון
 
"ראש אחר 18" - ג'ימי וירדנה פלש

גדי ביטון היקר,

 

 

רצינו להודות לך על מרתון ההפתעות שהענקת לנו בסוף השבוע באילת.

אנו לא מקבלים כדבר מובן מאליו את ההשקעה שלך למרות שידוע שהנתינה אצלך היא שם דבר. לארגן את כל המופעים של האומנים, החל בחוף הוילאג' עם יוסי אזולאי, המסיבה המטורפת עם בלוני הסבון ועד לשיכרון החושים בריקודים שסחפו את כולנו לעולם אחר, היווה עבורנו עולם שניתק אותנו מהמציאות שלפעמים "חונקת" את כולנו.

"אפקט הפחד" היה גם הוא מדהים, הנסיעה למדבר למקום האקזוטי והמיוחד לארוחת ערב מפוארת וברי המשקאות שכיתרו את הרחבה, האומן האורח רון פרשט וצביקה פיק ולהקתו- כל הדברים האלו היו מאורגנים להפליא והכל בזכותך.

הכל התנהל בצורה מדויקת החל מהארגון באוטובוסים והקהל היה פשוט מהמם בהתנהגותו.

גדי, אתה יודע לסחוף את כולם וישנה יראה מסוימת כלפיך להתנהג כיאות, ללא מריבות או אינטריגות.

במסיבת הסיום כל החיילים נתנו הופעה משגעת (בעיקר הגברים) והצנחניות שהתרפקו עליך. וזהו, חשבנו שזה הסוף אבל אתה המשכת עוד ועוד והבאת לנו את "שלישיית מה קשור".

בקיצור, אין עליך, אתה מיוחד במינו, יודע להפתיע ויודע לתת ולתת. אפילו את ההופעה של הקרקס הסיני ראינו בין ארוחות.

ללא ספק, בלי כל החברה מסביבך הכל היה אחרת. חיה המקסימה ידעה לתת אינפורמציה לאורך כל הדרך למאות האנשים בסבלנות האופיינית לה וירון וכל השאר- כולם היו לצידך ולשירותך.

והכי הכי היה היחס שלך לבתך הקטנה שהצחיקה אותנו בטירוף. רואים שהיא חולת במה. ואתה האבא המקסים, הלכת בראש אחד (ראש אחר 18) יחד איתה לאורך כל הדרך.

אז גדי, תודה שוב ושוב ואל תפסיק את המנגינה הזו לעולם.

 

נ.ב.

רציתי לציין שאילולא הייתה לך אישה כמו מיכל, לא יכולת להגיע לצמרת שאתה נמצא בה היום. אני בטוחה שלא תמצא עוד 12 שנים נוספות פגם באישיות וביופי שלה, אישה למופת.

 

חג שמח לך ולכל משפחתך!!!

מחכים לשנה הבאה.
באהבה ובהערכה,

ג'ימי וירדנה פלש.

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה