מחול ישראלי גדי ביטון
 
כפר סבא חוגגת!

כפר סבא חוגגת!

 

ביום א' כפר סבא היתה "על המפה" מבחינת הרקדה.

מאות רבות של רוקדים נהרו לפתח אולם הספורט העירוני "היובל" בכפר סבא להנות מהרקדת הפתיחה בכיכובם של המרקידים: גדי ביטון וירון בן שמחון. באוויר הורגשה תחושת התחדשות וההתרגשות היתה גדולה.

ממקורות יודעי דבר הסתבר שכפר סבא לא ידעה כמות כזו של רוקדים שנכחו בחוג לריקודי עם.

מעבר החוג מרעננה לכפר סבא עשה טוב ל"כפרסבאים". כפר סבא רוקדת!

למרות כמות הרוקדים הגדולה שהגיעה, לא הורגשה צפיפות יתירה בשל תנאי האולם, גודלו וצורתו, ריבועי ולא מלבני – מה שיצר מעגל רוקדים עגול וגדול ולא אליפסי שיוצר צפיפות.

למרות שהעירייה הכשירה מקום חניה גדול בסמוך לאולם, שהתמלאה עוד לפני מחצית הערב, ניתן היה למצוא מקומות חניה נוספים באזור. חוג המתחילים שהחל בשעה 20:00 באולם וחוג הבינוניים שרקד במקביל על מגרשי הספורט (הובטח אולם חלופי לאלה שסבלו מהחום), חברו יחד בשעה 21:30 לאולם הממוזג להפליא, בקפטריה זרמה שתיה חמה חופשי, ואי אפשר היה להתעלם מריח הנענע באויר. עוגות ושוקולדים שהובאו על ידי קהל הרוקדים לרגל הפתיחה, חולקו במהלך הערב והוסיפו למתיקותו. על מסך ענק שהוקם מעל בימת המרקיד ניתן היה לצפות במילות השיר הנרקד, מחברו, ויוצר הריקוד.

בשיאו של הערב, ריקוד דואט של הרקדנים זהבה פדנס ואורן בראייר מתוך המופע "רק לגעת" ריקוד מרגש בשל השילוב המיוחד של רקדן עם רקדנית הישובה על כסא גלגלים. שילוב התנועות יחד והעוצמה שבקצב המוסיקה עשו את שלהם, סחפו וריגשו את הקהל.

בכל משך ההרקדה נהנה קהל הרוקדים מהרקדה סוחפת מלאת שמחה, חיוכים, חברותה, קפיצות ודילוגים.

וכך, עם המוטו – רוקדים ונהנים ממשיכים בכל יום א' הן מתחילים והן מתקדמים....

 

לתמונות...

הדפסשלח לחברהוסף תגובה