מחול ישראלי גדי ביטון
 
אביגיל רבה

אביגיל רבה
גיל: 31
מצב משפחתי:  נשואה + 2

עיסוק: מחשבים
מגורים: נתניה


מקצועי:

כמה שנים אתה בתחום ריקודי עם? 9 שנים.
מתי התחלת?  בכיתה ב' במסגרת בית הספר היסודי ועד לתיכון, חזרתי לרקוד בשנה שעברה לאחר הפסקה של 15 שנים.
כיצד הגעת לנושא?  במסגרת בית הספר.
האם עברת קורס להכשרת מדריכים? לא.
האם את/ת מרקיד והיכן?  לא.
מה נחשב בעיניך למדריך טוב?  מדריך אנרגטי וכריזמטי, הקשוב לקהל הרוקדים שלו, ויודע ללמד בצורה עניינית וברורה. אדם שמחובר לתחום לא רק ממניעים קרייריסטים ויודע ליצור אווירת חוג מעבר לבקיאות בצעדים, בריקודים ובלימוד שלהם.
האם אתה חבר בארגון המדריכים? לא

שאלות ספציפיות לניהול פורום:

ציין את שם הפורום שאת/ה מנהל/ת ובאיזה אתר?  פורום "במחולות" באתר הבית של ויקטור גבאי
קיימים היום פורומים רבים בנושא ריקודי עם, האם יש מקום לכולם?  כן.  בדיוק כפי שקיימות הרקדות רבות וכל אדם בוחר לעצמו את הסביבה הנעימה והנוחה בה הוא יכול לבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר.
איזה אחריות מוטלת על מנהל/ת הפורום?  יצירת במה שתהיה נוחה מבחינת תשתיתית - מיכונית - וירטואלית עבור המשתמשים, גיוס חברים ופרסום הפורום, שמירה על הצביון הייחודי של פורום הדן בריקודי עם, שמירה על תרבות הכתיבה ויצירת עניין בתוך הפורום (תכנים), ומענה ניהולי למשתמשים הן מבחינה מיכונית והן מבחינת הידע בתחום ריקודי העם (במידת האפשר).
מה עושה מנהל/ת פורום למנהל/ת טוב/ה? עמידה בכל המטלות שלו בצורה האופטימאלית ביותר.
כיצד אתם מתמודדים עם כתיבה שאינה תרבותית? (הכפשות, פגיעות, עלבונות וכד')?  מעירים בצורה עניינית לכותב, תוך אפשרות לתת לו מקום להיבנות בפורום. ובמקרים קיצוניים, במסגרת תחום ההרשאות, מוחקים דברים העשויים לפגוע או לגרום נזק.

כיצד תורם הפורום לנושא ריקודי עם? הפורום חושף אנשים מרמות שונות לגבי כל מידע הנוגע לתחום ריקודי העם (מיקומי הרקדות, היסטוריה של ריקודים וכד'), גם בפני אנשים שאינם יודעים על התחום ומסוקרנים ללמוד עליו טרם קבלת החלטה. בנוסף הוא יוצר תחושת השתייכות לתחביב משותף, תחושת משפחה, יכולת לנקוט עמדות ולהרגיש משפיעים בתחום, יצירת מפגשים מעבר לחוג הנרקד, גאוות יחידה ועוד.
האם יש לך רעיונות הצעות לייעול/לשיפור?  כל פורום בנוי אחרת עם סגנון שונה במבנה המיכוני, הארגוני והענייני ולכן איני יכולה לתת תשובה עניינית לשאלה כללית שכזו. בהחלט אוסיף שאם היית שואלת על הפורום שלי "במחולות"  - תמיד יש מקום לשיפור.

האם מנהל/ת פורום חייב להבין במחשב? כן
מהו האני מאמין שלך? בסוף הכול מסתדר. באמת. ואם לא הכול הסתדר- זה אומר שהסוף עדיין לא הגיע.

כאן תוכל להוסיף שאלה ותשובה שעולה בדעתך (אם יש).  למה אני ממלאת את השאלון הזה?

ראיון: ע"י עדה איסט
הדפסשלח לחברהוסף תגובה